Contact

CONNY JANSSEN DANST

POSTADRES:

Postbus 21316
3001 AH ROTTERDAM

BEZOEKADRES

’s-Gravendijkwal 58b
ROTTERDAM

T +31 10 452 99 12
info@connyjanssendanst.nl

Like Conny Janssen Danst op Facebook
Volg Conny Janssen Danst op Instagram
Volg Conny Janssen op Twitter
Bekijk alle video’s op Youtube

‹ Terug
Meer informatie
ARTISTIEK LEIDER

Conny Janssen
conny@connyjanssendanst.nl

ZAKELIJK LEIDER

Rick Spaan
rick@connyjanssendanst.nl

PRODUCTIE

Ellen Passage
ellen.passage@connyjanssendanst.nl

PUBLICITEIT, MARKETING & PERS

Ellen Geijs
ellen@connyjanssendanst.nl

PUBLICITEIT & MARKETING (JUNIOR)

Sarah den Engelse
sarah@connyjanssendanst.nl

VRIENDEN & PR

Jeanine Roersma (alleen op wo)
jeanine@connyjanssendanst.nl

OFFICE & EDUCATIE

Michelle Bauer
michelle@connyjanssendanst.nl

TECHNISCHE VRAGEN

Remko van Wely
remko@connyjanssendanst.nl

PLANNING & PROJECT COÖRDINATOR

Michael Jahoda
michael@connyjanssendanst.nl

REPETITOR

Erik Spruijt
erik@connyjanssendanst.nl

NL