Contact

CONNY JANSSEN DANST

Like Conny Janssen Danst op Facebook
Volg Conny Janssen Danst op Instagram
Volg Conny Janssen op Twitter
Bekijk alle video’s op Youtube

BEZOEK- & POSTADRES:
CONNY JANSSEN DANST
Dolf Henkesplein 3
3072 LN Rotterdam

T +31 10 452 99 12 (ma t/m vr 10.00-16.30u)
E info@connyjanssendanst.nl
Vragen over streams: stream@connyjanssendanst.nl

Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief

Lees hier de privacyverklaring van Conny Janssen Danst

KvK-nummer: 41133152
BTW-nummer: NL801262677B01

‹ Terug
Meer informatie
ARTISTIEK LEIDER

Conny Janssen
conny@connyjanssendanst.nl

ZAKELIJK LEIDER

Rick Spaan
rick@connyjanssendanst.nl

PRODUCTIE

Ellen Passage
ellen.passage@connyjanssendanst.nl

PUBLICITEIT, MARKETING & PERS

Ellen Geijs
ellen@connyjanssendanst.nl

PUBLICITEIT, MARKETING & VRIENDEN

Sarah den Engelse
sarah@connyjanssendanst.nl

OFFICE & EDUCATIE

Michelle Bauer
michelle@connyjanssendanst.nl

TECHNISCHE VRAGEN

Remko van Wely
remko@connyjanssendanst.nl

REPETITOR

Erik Spruijt
erik@connyjanssendanst.nl

AUDITIES

Ellen Passage
audities@connyjanssendanst.nl

NL